Rezultati 19. natjecanja Mladi virtuozi - Etide i skale, violina, 2013. 

 

1. kategorija

Poredak Natjecatelj-ica Mjesto Država Nastavnik Nagrada

1.

Matea Barišin

Zagreb

Hrvatska

Ines Ana Badanjak

I.

2.

Nika Lucija Frank

Koper

Slovenija

Tinkara Marinac

II.

3.

Veronika Novak

Rogaška Slatina

Slovenija

Peter Kuhar

III.

4.

Brina Podgajski Kampuš

Morska Sobota

Slovenija

Sanja Mihič

IV.

5.

Tara Zečević

Beograd

Srbija

Vladimir Marković

IV.

6.

Katja Dubravica

Zagreb

Hrvatska

Jelena Očasić

V.

7.

Eva Vrgoč

Zabok

Hrvatska

Iva Smojver

nije pristupila

 

2. kategorija

Poredak Natjecatelj-ica Mjesto Država Nastavnik Nagrada

1.

Katarina Pavljašević

Loznica

Srbija

Ivana Arnold

I.

2.

Jelena Mimica

Omiš

Hrvatska

Silvana Vulas

II.

3.

Ana Labazan Brajša

Zagreb

Hrvatska

Luka Magdalenić

III.

4.

Nina Katarina Sarić

Zagreb

Hrvatska

Lana Adamović

IV.

5.

Arianna Meter

Virovitica

Hrvatska

Tomislav Vrabac

 

 

3. kategorija

Poredak Natjecatelj-ica Mjesto Država Nastavnik Nagrada

1.

Noami Konforta

Zagreb

Hrvatska

Nenad Merle

I.

2.

Vanessza Korb

Budimpešta

Mađarska

Lajos Földesi

I.

3.

Ozana Tikvica

Zaprešić

Hrvatska

Taras Petcheny

II.

4.

Rebecca Knežević

Zaprešić

Hrvatska

Ines Ana Badanjak

V.

5.

Ana Petriško

Zabok

Hrvatska

Iva Smojver

 

6.

Magdalena Cvetko

Zagreb

Hrvatska

Ljudmila Kozig

 

7.

Nastja Hrvatin

Koper

Slovenija

Tinkara Marinac

 

8.

Jakov Sekula

Dubrovnik

Hrvatska

Slobodan Begić

 

9.

Róbert István Kuti

Budimpešta 

Mađarska

Lajos Földesi

 

 

4. kategorija

Poredak Natjecatelj-ica Mjesto Država Nastavnik Nagrada

1.

Manca Rupnik

Ljubljana

Slovenija

Vasilij Meljnikov

I.

2.

Maja Horvat

Ljubljana

Slovenija

Volodja Balžalorsky

II.

3.

Martin Krpan

Zagreb

Hrvatska

Leonid Sorokow

III.

4.

Eszter Kokény

Budimpešta

Mađarska

Lajos Földesi

III.

5.

Petra Herič

Ljubljana

Slovenija

Janez Podlesek

IV.

6.

Ivo Jukić

Zagreb

Hrvatska

Davor Philips

IV.

7.

Teja Majaron

Ljubljana

Slovenija

Vladislav Repše

V.

 

5. kategorija

Poredak Natjecatelj-ica Mjesto Država Nastavnik Nagrada

1.

Tetiana Lutsyk

Kolomyya

Ukrajina

Orest Shourgot

I.

2.

Eva Mach

Samobor

Hrvatska

Taras Petcheny

II.

3.

Val Bakrač

Zagreb

Hrvatska

Orest Shourgot

 

4.

Nika Maslać

Velika Gorica

Hrvatska

Davor Philips

 

5.

Antonio Palanović

Zagreb

Hrvatska

Nenad Merle

 

 

Posebne nagrade 

NAGRADE GRADSKE SKUPŠTINE GRADA ZAGREBA

Nagrada ukupnom pobjedniku natjecanja

Tetiana Lutsyk

Nagrada za najbolju izvedbu etide ili capriccia

Manca Rupnik

Nagrada za najbolju izvedbu virtuozne skladbe

Eva Mach

NAGRADE HRVATSKOG DRUŠTVA SKLADATELJA
za najbolju izvedbu zadane skladbe u svakoj kategoriji

Matea Barišin I. kategorija

Katarina Pavljašević II. kategorija

Vanessza Korb III. kategorija

Martin Krpan IV. kategorija

Tetiana Lutsyk V. kategorija

NAGRADA EURO-UNIT group, Yamaha

Noami Konforta

Tetiana Lutsyk

NAGRADA MEĐUNARODNE LJETNE ŠKOLE PUČIŠĆA

Matea Barišin

NAGRADA KOMORNOG OKRESTRA SZEKSZÁRD

Noami Konforta

 

Program završnog koncerta

(Nedjelja, 17. veljače 2013. u 12 sati, Hrvatski glazbeni zavod, Gundulićeva 6)